Menu
Your Cart

Hyundai Su Arıtma Cihazı Pre Carbon Filtre

Hyundai Su Arıtma Cihazı Pre Carbon Filtre
Yeni
Hyundai Su Arıtma Cihazı Pre Carbon Filtre
  • Stok Durumu: STOKTA
  • Marka: Hyundai
  • Model: Pre Carbon
Satılan Ürünler: 0
Ürün Görünümleri: 1929
99,98TL
Vergiler Hariç: 84,73TL

Hyundai Su Arıtma Cihazı Pre Carbon Filtre

Hyundai – Ön Karbon Filtre – Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Ön karbon filtre yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları gibi tat ve koku değişimi sağlayan kimyasalların sudan uzaklaştırılmasını sağlar.

Kompakt Reverse Osmos sistemlerde kullanılan standart filtrelerdir. Arıtma sistemlerinde giriş filtresi olarak kullanılır. İçerisindeki CTO (Blok Aktif Karbon) sebebi ile sudaki klor ve klor bileşikleri ile suya koku ve renk veren maddelerin giderilmesini sağlar.

Genel olarak organik bileşiklerin uzaklaştırılması ve / veya serbest sklorun sudan ayrıştırılması işleminde kullanılır, böylece suyun deşarjı veya imalat işlemlerinde kullanılması uygun hale getirilir. Hümik asit ve fulvik asit gibi içilebilir sudaki organik maddeleri ortadan kaldırmak, sudaki klorun asitlerle kimyasal reaksiyona girmesini ve bilinen bir kanserojen sınıfı olan trihalometanları oluşturmasını önler.Aktif Karbon (AC) filtrasyonu, herhangi bir su arıtma yönteminde olduğu gibi, olası her türlü kirletici maddenin giderilmesi için yeterli değildir.Örneğin, sodyum, mikrop, florür ve nitratlar AC filtreleme ile uzaklaştırılamaz. Su yumuşamaları da AC filtrelerle sağlanamaz. Buna ek olarak, kurşun gibi ağır metaller, yalnızca tipik olarak konut kullanım yerinde kullanılan filtrelerde kullanılan çok spesifik bir tür aktif karbon suyuyla temizlenebilir .

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi