Menu
Your Cart

Hyundai

Marka: Hyundai Model: Hw-100
Hyundaı Hw-100 Up Pompalı Arıtma CihazıAvantajları:Berraktır. İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.Kokusuzdur. Klor ve suya kötü koku ve kötü tat veren kimyasal karışımlar içermez.Sağlıklıdır. Herhangi bir mikro organizma barındırmaz. Arsenik, nitrit, kurş..
3.490,44TL
Vergiler Hariç:2.958,00TL
Marka: Hyundai Model: HND-35
Hyundai Su Arıtma Cihazı HND-35Avantajları:Berraktır. İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.Kokusuzdur. Klor ve suya kötü koku ve kötü tat veren kimyasal karışımlar içermez.Sağlıklıdır. Herhangi bir mikro organizma barındırmaz. Arsenik, nitrit, kurşun, cıva..
3.490,44TL
Vergiler Hariç:2.958,00TL
Marka: Hyundai Model: HW-100 Up
Hyundai Su Arıtma Cihazı HW-100 UpAvantajları:Berraktır. İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.Kokusuzdur. Klor ve suya kötü koku ve kötü tat veren kimyasal karışımlar içermez.Sağlıklıdır. Herhangi bir mikro organizma barındırmaz. Arsenik, nitrit, kurşun, c..
2.990,12TL
Vergiler Hariç:2.534,00TL
Marka: Hyundai Model: Last Carbon
Hyundai Su Arıtma Cihazı Last Carbon FiltreHyundai – Son Karbon Filtre – Sudaki istenmeyen koku ve gazların temizlendiği son karbon filtredir. Yüksek performanslı karbon sayesinde filtrasyon sonrası koku ve tat bozuklukların ortadan kaldırılmasını sağlar.Teknik ÖzelliklerMembran Filtre gözenekleri 5..
99,98TL
Vergiler Hariç:84,73TL
Marka: Hyundai Model: Pre Carbon
Hyundai Su Arıtma Cihazı Pre Carbon FiltreHyundai – Ön Karbon Filtre – Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Ön karbon filtre yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları gib..
99,98TL
Vergiler Hariç:84,73TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)