Menu
Your Cart

Hyundai Su Arıtma Cihazı Last Carbon Filtre

Hyundai Su Arıtma Cihazı Last Carbon Filtre
Yeni
Hyundai Su Arıtma Cihazı Last Carbon Filtre
  • Stok Durumu: STOKTA
  • Marka: Hyundai
  • Model: Last Carbon
Satılan Ürünler: 0
Ürün Görünümleri: 1806
99,98TL
Vergiler Hariç: 84,73TL

Hyundai Su Arıtma Cihazı Last Carbon Filtre

Hyundai – Son Karbon Filtre – Sudaki istenmeyen koku ve gazların temizlendiği son karbon filtredir. Yüksek performanslı karbon sayesinde filtrasyon sonrası koku ve tat bozuklukların ortadan kaldırılmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Membran Filtre gözenekleri 5 angström den daha küçük olan yarı geçirgen bir zarın (çarşaf) delikli bir boru etrafına sarılması ile meydana gelir ve bir giriş 2 çıkışı bulunan filtre kabı ile birlikte kullanılır. Membran kabının çıkışlarından biri temiz su bir diğeri atık su çıkışı olarak nitelendirilir.

Basınç ile membran sarmalına giren su bir ucu kapalı olan borudan geçemez ve yarı geçirgen zarın yüzeyinde dolanmak zorunda kalır, bu esnada zarın gözeneklerinden sadece su molekülleri geçerek borunun deliklerinde toplanır ve membran kabının temiz su çıkışından dışarı çıkar. Geçemeyen maddeler yüzeyden akarak membran kabının atık su çıkışından gidere atılır.

Membran filtre kalitesi kullanılan çarşaf ve sarmalın sıkılığı ile doğru orantılı olarak değişir. HYUNDAI membranlar da kullanılan çarşaf ve sarımlar Türkiye deki bir çok membran dan daha üst segment ürünlerdir. Ülkemizde genellikle kullanım ömrü az olan çarşaf kalitesi düşük ve fahiş fiyata satılan ürünler kullanılıyor, bunlar genellikle 6 ay ile 1yıl içerisinde ömrünü tamamlar sonrasında çarşaf gözenekleri dolduğu için cihaz ya su arıtmaz yada arıtılan su kalitesini kaybeder.

HYUNDAI Su Arıtma cihazının kullandığı HYUNDAI membran ise kullanılan suyun kalitesine bağlı olarak ortalama 2 – 3 yıl ömrü vardır. Membran filtre Ters Ozmos arıtma teknolojisi kullanan arıtma cihazlarında esas temizliği yapan filtreler olduğu için arıtma sisteminin kalbi olarak adlandırılır ve kaliteli membran kullanmak oldukça önemlidir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi